MÖBLER / Möbler, övrigt / Sänggavlar 11468266
nr 1146 8266
Sänggavlar
2 delar, Imperialsäng, Valnöt
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:00:06
350 kr